30 فیلم مورد انتظار سال 2019 – بخش دوم

سال جدید، البته از نوع میلادی اش، بزودی آغاز خواهد شد. علاقه مندان به سینما منتظرند ببینند در سال 2019 چه فیلم هایی روی پرده نقره ای به نمایش در می آید. ما در این مقاله به معرفی 30 فیلم مورد انتظار سال 2019 می پردازیم، اکثر این فیلم ها از رمان ها و کامیک های شهور اقتباس شده اند. برخی ادامه سری های قبلی خود هستند و برخی هم به خطر آخر می رسند. برخی برای رقابت در کن و به چنگ آوردن اسکار پا به میدان گذاشته اند و برخی دیگر هدفی به جز سرگرمی ندارند، با دانس گیم همراه باشید

20. Hobbs And Shaw

تاریخ اکران: 1 آگوست

اسپین آف مجموعه Fast and The Furious با نام Hobbs And Shaw قرار است در ماه آگوست سال آینده بر روی پرده سینما ها برود، این اسپین آف با محوریت شخصیت های هایز و شاو می باشد، هابز و شاو در ابتدای فیلم به عنوان دو دشمن در مقابل یکدیگر قرار می گیرند اما رفته رفته با یک دیگر علیه آنتاگونیست فیلم با بازی ادریس آلبا متحد می شوند، دیوید لینچ، کارگردان Hobbs And Shaw در یک مصاحبه اعلام کرده که فیلم جدیدش بیش از هر چیزی به فیلم های اکشن دهه ۸۰ و ۹۰ شباهت دارد.

19. Dumbo

تاریخ اکران: 28 مارس

تیم برتون در جدیدترین فیلم خود، بازسازی یکی از تأثیرگذارترین انیمیشن های دیزنی یعنی دامبو را هدف قرار داده است، ﺩﺍﻣﺒﻮ ﮐﻪ ﺑﺎﺯﺳﺎﺯﯼ ﻭ ﻻﯾﻮ ﺍﮐﺸﻦ ﺍﻧﯿﻤﯿﺸﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﺎﻡ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﺳﺎﻝ ۱۹۴۱ ﺍﺳﺖ، ﺗﻘﺮﯾﺒﺎً ﺍﺯ ﯾﮏ ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﺁﻏﺎﺯ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻓﯿﻠﻢ Dumbo ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﯾﮏ ﺳﺘﺎﺭﻩٔ ﺳﺎﺑﻖ ﺳﯿﺮﮎ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻫﻮﻟﺖ ﻓﺮﯾﺮ ‏با بازی ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻓﺎﺭﻝ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺍﺯ ﺟﻨﮓ، ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺬﺭﺍﻥ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻭﺍﺭﺩ ﺍﯾﻦ ﻋﺮﺻﻪ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺑﺪو ﻭﺭﻭﺩ، ﺻﺎﺣﺐ ﺳﯿﺮﮎ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﻣﮑﺲ ﺩﻭﯾﭽﯽ ‏با بازی ﺩﻧﯽ ﺩﻭﯾﺘﻮ ‏ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﺍﺯ ﻓﯿﻠﯽ ﺗﺎﺯﻩ ﻣﺘﻮﻟﺪﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﮔﻮﺵﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻭﯼ ﻭﺍﮔﺬﺍﺭ ﻣﯽﮐﻨﺪ، ﺩﯾﺰﻧﯽ ﺩﺭ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﺍﺧﯿﺮ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺳﺎﺯﯼ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﻧﯿﻤﯿﺸﻦﻫﺎﯼ ﻗﺪﯾﻤﯽ ﺧﻮﺩ ﺑﻪﺻﻮﺭﺕ ﻓﯿﻠﻢﻫﺎﯼ ﻻﯾﻮ ﺍﮐﺸﻦ ﺭﻭﯼ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻫﻢ ﺩﺭ ﮔﯿﺸﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ؛ همچنین حضور تیم بورتون فیلم‌ساز مشهور و خالق آثار موفق فانتزی به عنوان کارگردان، انتظارات را از اثر بالا می برد

18. The Irishman

تاریخ اکران: 2019

بازگشت پیرمرد های دوست داشتنی سینما اینبار در قالب یک اثر گنگستری میتواند بسیار جذاب باشد، مرد ایرلندی جدید ترین فیلم مارتین اسکورسیزی براساس کتاب I Heard You Paint Houses نوشته‌ی چارلز براندت نهمین همکاری اسکورسیزی و رابرت دنیرو به شمار میرود، در این فیلم دنیرو نقش فرانک مرد ایرلندی شیران، یک مقام رسمی اتحادیه‌ی کارگران و یک آدمکش مافیایی را بازی می‌کند که قتل جیمی هافا به او نسبت داده می‌شود. آل پاچینو در اولین فیلمش به کارگردانی اسکورسیزی قرار است نقش جیمی هافا را بازی کند. در این فیلم همچنین آنا پاکین، بابی کاناواله و جو پشی در اولین فیلمش پس از سال ۲۰۱۰ حضور دارند.

17. New Mutants

تاریخ اکران: 1 آگوست

اولین فیلم کمیک بوکی در ژانر وحشت ! فاکس پس از دو ریسک موفقیت آمیز به نظر میاد سر عقل اومده و دوباره دست به ریسک های جذابی میزند. داستان فیلم در یک خانه که شباهت زیادی به تیمارستان دارد، جریان دارد که در این مکان گروهی میوتنت نوجوان که هنوز قدرت خود را کاملا به‌دست نیاورده‌اند، نگه‌داری می‌شوند، میسی ویلیامز در نقش ولفسبین، آنا تیلور جوی در نقش مجیک ، هنری زاگا در نقش سان‌اسپات ، بلو هانت در نقش میراژ ، چارلی هیتون در نقش کنون‌بل و آلیس براگا در نقش دکتر سیسیلیا ریز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The New Mutants حضور دارند، به گفته مت بون کاگردان این اثر میتونت‌ها در این فیلم هیچ هدفی برای نجات دنیا ندارند و قرار نیست تلاشی نیز برای این موضوع کنند. آن‌ها در فیلم The New Mutants تنها تلاش می‌کنند تا خود را نجات دهند و به زندگی ادامه بدهند.

16. Shazam

تاریخ اکران: 4 آپریل 

شزم هفتمین فیلم از دنیای سینمایی دی سی به حساب می آید و قرار است رویکردی متفاوت نسبت به دیگر فیلم های این مجموعه داشته باشد، در این فیلم قرار است با نوجوان ۱۴ ساله‌ای به نام بیلی بستون با بازی اشر انجل همراه شویم که تنها با فریاد زدن کلمه «شزم» به ابرقهرمان شزم، تبدیل شود. شزم علی رغم اینکه یک قهرمان پرقدرت است، اما همچنان همانند یک نوجوان ۱۴ ساله و دست به کارهای بامزه با قدرت‌های عجیبش می‌زند که می‌تواند صحنه‌های جالبی را در فیلم خلق کند.

15. Godzilla King of The Monster

تاریخ اکران: 30 می

Godzila King of Monster مقدمه ای بر نبر عظیم گادزیلا و کونگ در فیلم Godzilla vs Kong محسوب می شود، Godzila King of Monster همانند نسخه اول خود دارای صحنه های عظیم و پر زد و خورد فراوانی است ، در این فیلم قرار است علاوه بر گادزیلا، شاهد حضور هیولاهای عظیم‌الجثه بسیاری نیز باشیم و این به معنای اکشن‌های فراوان و بسیار شلوغی است که از نقاط برجسته بلاک باسترهای این چنینی، به شمار می آید

14. Dark Phoenix

تاریخ اکران: 6 ژوئن

Dark Phoenix به عنوان دوازدهمین فیلم از مجموعه XMen قرار است آغار کننده سه گانه جدیدی باشد، در این قسمت مردان ایکس باید با قدرت کامل دارک فینکس و همچنین امپراتوری بیگانه‌ای به نام شیعار روبرو شوند، Dark Phoenix این بار توسط سیمون کینبرگ، کارگردان همه فن حریف فیلم هایی چون Deadpool و Logan کارگردانی شده و همین مورد انتظارات را از این اثر بالا می برد.

13. Frozen 2

تاریخ اکران: نوامبر

دلیلی وجود ندارد که جدید ترین اثر دیزنی و پیکسار در لیست مورد انتظار ترین های 2019 قرار نگیرد، بعد موفقیت های چشمگیر و استقبال و تحسین تماشاگران و منتقدان از انیمیشن Frozen و فروش بیش از ۱.۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳، دیزنی ساخت Forzen 2 را برای اکران پاییز ۲۰۱۹ تایید کرد، با توجه به گفته های جنیفر لی، کارگردان این انیمیشن، ما در قسمت دوم شاهد اتفاقات جذاب تر و داستانی بسیار بزرگ‌تر و حماسی‌تری خواهیم بود، جاش گد کریستن بل، ایدینا منزل و جاناتان گروف در Forzen 2 به صداپیشگی پرداخته‌اند.

12. Aladdin

تاریخ اکران: 23 می

نسخه‌ی جدید فیلم علاءالدین یکی از چندین لایو اکشن جدید اقتباسی کمپانی دیزنی به حساب می‌آید که قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود، ویل اسمیت در این فیلم نقش غول چراغ را ایفا می کند، در تصاویری که چندی پیش از شخصیت غول چراغ منتشر شد، ما شاهد بازسازی ظاهر کلاسیک این شخصیت نبودیم، با این حال دیزنی اعلام کرده که در نسخه نهایی و با اضافه شدن جلوه های ویژه، ظاهر این شخصیت بیشتر از حالا به نسخه کلاسیک خود، شبیه خواهد شد.

11. John Wick 3

تاریخ اکران: 16 می

هر دو قسمت جان ویک صحنه‌های اکشن بسیار خوبی را در خود جای داده‌اند؛ صحنه‌هایی که به صورت واقعی ساخته شده‌اند و در این فیلم‌ها، شاهد جلوه‌های ویژه‌ی کامپیوتری زیادی نیستیم. قسمت دوم جان ویک هم‌چنین پس از سال‌ها کیانو ریوز و لارنس فیش‌برن را در کنار هم قرار داد؛ دو بازیگر که هر دو به خاطر بازی در مجموعه‌ی «ماتریکس» شهرت زیادی پیدا کردند. حالا قرار است فصل سوم جان ویک در تاریخ ۱۷ مه ۲۰۱۹ به کارگردانی چاد استالسکی اکران می‌شود. همه تصاویر و اطلاعات منتشر شده از این فیلم نوید سکانس های فوق العاده جذابی را می دهد و ما را برای تماشای مبارزات هیجان انگیز جان ویک تشنه تر می کند.

ادامه در بخش بعدی…                                           مشاهده بخش اول

11+
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

بستن