شخصی پس از استریم کردن آلفای Anthem تمام بازی های خود را از دست داد!

همانطور که در جریان هستید، تست نسخه آلفا عنوان Anthem هم‌اکنون به صورت خصوصی برای عده ای محدود در حال انجام است. معمولا افراد باید برای تجربه نسخه آلفا، یک قرارداد عدم افشای اطلاعات محرمانه (NDA) امضا کنند که آن‌ها را از انتشار هر گونه جزئیات در خصوص بازی منع می‌کند. با این حال حماقت و ناشیگری شخصی باعث شده تا تمام بازی‌های خود را به خاطر Anthem از دست بدهد.

تهیه‌کننده عنوان Anthem پیش از این در خصوص عواقب شکستن توافق‌نامه عدم افشای اطلاعات به بازیباز ها هشدار داده بود، اما با این حال، استریمری شروع به تجربه تست آلفا بازی Anthem از طریق سرویس استریم توئیچ کرد. EA نیز به سرعت از مسئله آگاه شد و با انجام مواردی باعث شد تا اپلیکیشن Origin این شخص دچار اختلال شود و دسترسی او به بازی مسدود شود. این شخص مجبور شد برای بستن Origin از قسمت Task Manager کامیپوتر اقدام کند اما هنگامی که برنامه مذکور را باری دیگر باز کرد متوجه شد تمامی بازی‌های موجود در اکانت Origin از جمله Anthem از دست رفته‌ است

با این شخص به احتمال زیاد با پیگیری های مربوطه مجددا به بازی های خود دسترسی پیدا خواهد کرد اما بدون شک دیگر برای تست نسخه های الفای بازی ها شرکت داده نخواهد شد، بازی Anthem در تاریخ 3 اسفند 97 برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود. هم‌چنین برای بازی یک دمو به صورت دسترسی پیش از انتشار هم عرضه می‌شود.

6+
برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

بستن