آموزش Red Dead Redemption 2 – روش پیدا کردن دراکولا در بازی

جدید ترین ساخته راکستار گیمز به تازگی منتشر شده و طبق معمول با استقبال فوق العاده مخاطبان و منتقدان روبرو شده و بسیاری معتقدند Red Dead Redemption 2 بهترین بازی هایی است که توسط Rockstar ساخته شده، اما همان طور که انتظار می رفت RDR 2 نیز همانند نسخه قبلی خود دارای داستان ها فعایت های جانبی بسیار زیادی است، در یکی از جالب ترین و البته ترسناک ترین داستان های جانبی بازی شما میتوانید با پیدا کردن سرنخ هایی به مبارزه با دراکولا بپردازید.

برای پیدا کردن این خون آشام شما باید ۵ نوشته را در پنج مکان مختلف در منطقه Saint Denis پیدا کنید، هر کدام از این نوشته ها شما را به مکان های مختلف پاس میدهد که در نهایت شما با خوناشامی روبرو می شوید که مزد به قتل رساندن آن یک اسلحه گران قیمت خواهد بود!

۱. برای شروع شما باید از مناطق شمالی شهر شروع کنید، نبش یک سالن اولین نوشته بر روی دیوار به راحتی قابل رویت است.

بعد به منطقه جنوبی شهر بروید، در این منطقه یک تونل وجود دارد با ورود به آن در سمت راست یک درب آهنی میبینید با ورود آن در سمت چپ دومین نوشته بر روی دیوار مشخص است.

سومین نوشته در منطقه مرکزی مایل شرق شهر وجود دارد، با کمی گشتن در کنار درب های آهنی نوشته بروی دیوار را خواهید دید.

کمی پایین تر با ورود به داخل کوچه به خانه Gunsmith می رسید سمت راست شما یک تونل وجود دارد، با ورود به آن از پله ها پایین بیایید، بعد از ورود به حیاط نوشته سمت راست پشت دیوار آجری قابل رویت است.

میرسیم به آخرین نوشته، در قسمت شرقی شهر به سمت پشت فروشگاه بروید، با گذشتن از ساختمان ها سپس به مسیری میرسید که بر روی یک رودخانه قرار گرفته، در دیوار قسمت جنوبی این مکان آخرین نوشته قرار دارد.

حالا خود را برای نبرد با دراکولا آماده کنید! علامت X در نقشه مشخص می شود به آنجا بروید البته در نظر داشته باشید که امکان رویت این خوناشام فقط در شب امکان پذیر است.

Nosferatu، دراکولای Red Dead Redemption 2 !
8+
برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

بستن