معرفی و بررسی بازی موبایل – Hello Neighbor

تابه‌حال شده که از همسایه خود رفتاری مشکوک ببینید و دوست داشته باشید تا مخفیانه به خانه او بروید و رازهای او را کشف کنید؟ تابه‌حال شده که بعد از نقل مکان کردن به یک منزل جدید، همسایه‌ای پیدا کنید و او طوری رفتار می‌کند که انگار یک گذشته تاریک و پر از رمز و راز دارد؟ اگر این اتفاقات برای شما افتاده است و یا این سناریوها به نظر شما جالب است، با دانس گیم همراه شوید.

Hello Neighbor یک بازی ترسناک و ماجراجویی است که بعد از انتشار نسخه ویندوز آن، به تازگی توسط استودیویtinyBuild برای اندروید منتشر شده است. سلام همسایه از آن دسته از بازی ها است که حس کنجکاوی شما را قلقلک میدهد، در این بازی شما در نقش یک مردی هستید که برای پی بردن به راز ترسناک همسایه خود به خانه او میرود و شما باید با از همسایه خود پنهان شوید و با انجام کار های موردنیاز به راز ترسناک همسایه پی ببرید. گرافیک بازی بسیار جالب و فانتزی است که با صداگذاری فوق العاده هیجان و ترسناک بودن بازی چندین برابر کرده شده است، و البته نمیتوان گیم پلی بسیار خوب بازی را نادیده گرفت. اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که به انجام بازی های ترسناک هستید این بازی را از دست ندهید و البته مواظب باشید که همسایه عجیب غریب شما را پیدا نکند.

جدا از بعد هنری گرافیک فنی حرف زیادی برای گفتن ندارد چون این بازی تقریبا صرفا بر مبنای گیم‌پلی آن است. با این وجود طراحی بافت‌های بازی و محیط بازی به خوبی انجام شده است و در سطح استانداردهای یک بازی مستقل، که در ابتدا در Kickstarter بود، است. در نسخه‌ آلفای جدیدی که از بازی منتشر شده است، سازندگان بخش‌های جدیدی به خانه همسایه اضافه کرده‌اند و آن‌را از حالت اولیه آن که شبیه یک خانه بزرگ بود، تبدیل به یک کاخ، که بیشتر شبیه کاخ دراکولاست، کرده‌اند.

1+
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

بستن