SPIDER MAN HOMECOMING - 2017

spider-man-homecoming-poster

 ژانر: اکشن ابرقهرمانی
 کارگردان: جان واتس
 بازیگران: تام هالند، مایکل کیتون، زندیا کلمن
 مدت زمان: 133 دقیقه
 درجه سنی: PG-13
 امتیاز IMDb: 7.5 (350 هزار رای)
 امتیاز کاربران:
ُSpider Man Homecoming
8.7 (86.67%) 3 votes

مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی به کارگردانی جان واتس و نویسندگی جان فرانسیس دالی، جاناتان گلدستاین، جان واتس و کریستوفر فورد است که بر پایهٔ شخصیت خیالی مرد عنکبوتی از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است. این فیلم به عنوان دومین بازراه‌اندازی در مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی محسوب می‌شود و هم‌چنین شانزدهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول به‌شمار می‌رود.

یلم با نشان دادن صحنه‌هایی از خرابی‌های به جا مانده نبرد بزرگ نیویورک در فیلم انتقام‌جویان آغاز می‌شود. مخترعی به نام ادرین تومز و گروهش در حال جمع‌آوری و آزمایش بر روی سلاح‌ها و وسایل فضایی‌ها هستند اما جلوی کار آن‌ها توسط دولت گرفته می‌شود. تومز که از این اتفاق عصبانی است مدتی بعد با تماشای اخبار پی می‌برد که تونی استارک پشت این ماجرا بوده‌است. تومز تصمیم می‌گیرد از سلاح‌ها و وسایلی که توانسته آن‌ها را نگه دارد برای پیشبرد اهدافش استفاده کند. هشت سال از این اتفاق می‌گذرد. پیتر پارکر که بعد از رخدادهای کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی امیدوار بود به انتقام جویان ملحق شود حس می‌کند که مدتی است از سوی تونی استارک رها شده‌است. تماس‌ها و پیام‌های بی‌شمار او هم برای ارتباط با استارک فایده‌ای ندارد. پیتر که از این وضعیت خسته شده و اوضاع هم در دبیرستان برایش خوب پیش نمی‌رود و نمی‌تواند به دختر مورد علاقه خود یعنی لیز ابراز علاقه کند تصمیم می‌گیرد برخلاف توصیه‌های استارک دوباره لباس مرد عنکبوتی را بر تن کند و جلوی جرم و جنایت در شهر بگیرد اما این کارهای ساده هم او را راضی نمی‌کند

  • تام هالند چند روز را در دانشگاه کالج نیویورک گذراند تا بهتر بتواند نقش پیتر پارکر را در قسمت های ابتدایی فیلم ایفا کند.
  • این فیلم اولین فیلم اسپایدرمن است که در آن اسپایدرمن از Web Wing های مشهور خود استفاده میکند
  • تام هالند با 20 سال سن جوان ترین بازیگری است که تاکنون نقش اسپایدرمن را ایفا کرده

دیدگاهتان را بنویسید

بستن